Kategorie

Kontakt

 • GoTravels
  ul. B. Prusa 14a
  05-430 Celestynów
  NIP: 532-111-05-16
 • E-mail:sklep@gotravels.pl
 • Telefon+ 48 504-350-123
 • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00 Sobota: 9.00 - 16.00

Co Nas Wyróżnia

 • Certyfikat
 • Facebook
 • Instagram
 • Kuptanio

Hity sklepowe

Nasze nowości

Statystyki

 • Aktualnie klientów na stronie: 2
 • Sklep odwiedziło: 513341 klientów
1 » Jak Pakujemy?2

Jak Pakujemy?

 
Jak pakujemy produkty i wysyłamy nasze paczki?

Zakupy na odległość w sklepach internetowych z reguły wiążą się z transportem produktów za pomocą firm kurierskich. Klienci tych że sklepów często zastanawiają się w jaki sposób będą zapakowane zamówione przez nich produkty. Czy zamówiony asortyment dotrze w stanie nienaruszonym? Czy czasem nie zostanie uszkodzony w trakcie transportu?


 

Oto jak przygotowujemy zamówienia do wysyłki w naszym sklepie www.gotravels.pl?
 

Staramy się pakować wszystkie produkty tak, aby dotarły do adresata w nienaruszonym stanie dlatego wyszliśmy na przeciw nawet najbardziej wymagającym klientom. Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie pakujemy w dodatkowe kartony o dopasowanych rozmiarach, przeznaczone na poszczególne produkty różniące się gabarytami.


Produkty małe.


 
 
Mniejszy i drobny  asortyment naszego sklepu np. gogle narciarskie, kaski rowerowe czy akcesoria samochodowe itp. wkładane są do małych pudełek kartonowych. Dodatkowo każdy produkt zostaje owijany i zabezpieczony folią bąbelkową. Puste przestrzenie w kartonowym pudełku są wypełniane tym, co zagwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo. Są to różnego typu materiały typu, np. styropian czy miękkie kawałki specjalnych gąbek. Każda paczka zostaje zaklejona i  zabezpieczone taśmą aby nie została przypadkowo otworzona w czasie transportu. Wszystko po to aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktów oraz ułatwić klientowi proces otwarcia paczki i wyjęcia zawartości. 


Produkty większe.

  
Większe gabarytowo produkty takie jak np. platformy rowerowe, przyczepki rowerowe, bagażniki dachowe czy też foteliki do roweru spakowane są w specjalnie duże pudełka kartonowe. Są to z reguły grube kilku warstwowe kartony o wymiarach ok. 120 x 70 x 30 cm. Tak przygotowany do wysyłki karton z posiada boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz posiada wyraźnie oznaczoną pozycję (nalepkę góra / dół) w jakiej karton powinien być transportowany, a także zostają naklejone naklejki (ostrożnie nie rzucać) informujące o delikatnym traktowaniu podczas transportu. Karton zaklejany jest dużą ilością mocnej taśmy klejącej, lub zamykany przy pomocy pneumatycznego hackera z dużymi zszywaczami oraz specjalnej taśmy do pakowania zwanej inaczej bandownicą, aby w czasie transportu nie otworzył się. Jest to bardzo wygodna  forma zabezpieczania większych paczek z towarem. Taśmę łączy się za pomocą drucianych klamerek lub jest sklejana.

Wysyłki realizujemy z pomocą firmy kurierskiej DPD lub Poczta Polska. Opisane przesz nasz sklep sposoby pakowania naszego asortymentu jak do tej pory zagwarantowały, większość paczek dotarła do adresata w stanie nienaruszonym. Gdyby jednak było inaczej prosimy o spisanie protokołu szkodowego, który będzie zawierał opis stanu paczki i jej zawartości, dane kuriera/listonosza i jego podpis wraz datą. Należy się z nami niezwłocznie skontaktować abyśmy mogli rozpocząć proces reklamacyjny.

Cenimy sobie uwagi naszych Klientów odnoście pakowania i transportu paczek. Żądna z uwag nie zostaje przez naszą obsługę zignorowana – wszystkie bierzemy sobie do serca i ciągle udoskonalamy nasze procedury pakowania naszego asortymentu.

Przejdź do strony głównej
Płatności elekroniczne
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl